Aktualita
Na základě pozvání Českého svazu včelařů se schůze uskutečnila přímo v sídle Českého svazu včelařů. Po ukončení jednání nám včelaři předvedli ukázkové vytáčení medu.
Aktualita
Na Krajském úřadě se konalo pravidelné zasedání Výboru regionálního rozvoje Zastupitelstva Kraje Vysočina. Zástupci Kraje nás seznámili s výsledky soutěže Vesnice roku Kraje Vysočina za rok 2021.
26. 5. 2022
Aktualita
Jako zástupce zemědělského výboru jsem se zúčastnil otevření letošního ročníku výstavy Natura Viva 2022.
Aktualita
Ve Včelařském vzdělávacím centru v Nasavrkách jsme oslavili 150. výročí založení Českého svazu včelařů.
Aktualita
Po dvouleté odmlce se konal večer manažerů v Želivě s koncertem v kostele Narození Panny Marie v Želivě. S velkou jsem radostí jsem převzal nabídku na převzetí záštity nad touto akcí.
Aktualita
Po přestávce, vyvolané covidovou pandemií, se konalo pravidelné setkání členů Zemědělského výboru PSP ČR s představiteli Českomoravské myslivecké jednoty, z.s.
Aktualita
V centrále Hnutí ANO na pražském Chodově se konala ideologická konference.
Aktualita
Na pozvání velvyslankyně Thajského království paní Phasporn Sangasubana jsem se zúčastnil oběda na thajském velvyslanectví společně s kolegy z Meziparlamentní skupiny přátel Thajska.
Aktualita
U nás v Olešné jsem s dobrovolnými hasiči žehnali sošku sv. Floriána a nový hasičský dopravní automobil. Slavnostně byla otevřena a požehnána též nová hasičská zbrojnice. https://www.facebook.com/ryba.drahoslav
Aktualita
5.5.2022 se uskutečnila pravidelná pracovní večeře členů Zemědělského výboru PSP s představenstvem Českomoravské šlechtitelské a semenářské asociace.