26. 5. 2022
Aktualita
Jako zástupce zemědělského výboru jsem se zúčastnil otevření letošního ročníku výstavy Natura Viva 2022.
Aktualita
Ve Včelařském vzdělávacím centru v Nasavrkách jsme oslavili 150. výročí založení Českého svazu včelařů.
Aktualita
Po dvouleté odmlce se konal večer manažerů v Želivě s koncertem v kostele Narození Panny Marie v Želivě. S velkou jsem radostí jsem převzal nabídku na převzetí záštity nad touto akcí.
Aktualita
Po přestávce, vyvolané covidovou pandemií, se konalo pravidelné setkání členů Zemědělského výboru PSP ČR s představiteli Českomoravské myslivecké jednoty, z.s.
Aktualita
V centrále Hnutí ANO na pražském Chodově se konala ideologická konference.
Aktualita
Na pozvání velvyslankyně Thajského království paní Phasporn Sangasubana jsem se zúčastnil oběda na thajském velvyslanectví společně s kolegy z Meziparlamentní skupiny přátel Thajska.
Aktualita
U nás v Olešné jsem s dobrovolnými hasiči žehnali sošku sv. Floriána a nový hasičský dopravní automobil. Slavnostně byla otevřena a požehnána též nová hasičská zbrojnice. https://www.facebook.com/ryba.drahoslav
Aktualita
5.5.2022 se uskutečnila pravidelná pracovní večeře členů Zemědělského výboru PSP s představenstvem Českomoravské šlechtitelské a semenářské asociace.
Aktualita
Vyšlo zvláštní číslo časopisu Včelařství k 150. výročí vzniku ČSV a měl jsem tu čest, přispět svým příspěvkem k tomuto výročí.
Aktualita
Zúčastnil jsem se slavnostního večera předávání Cen hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost za roky 2020 a 2021.