Aktualita
V poslaneckého sněmovně se konalo ustanovující setkání Klubu přátel českého pivovarnictví. Hlavním programem ustavujícího setkání byla česká pivní kultura.
10. 6. 2023
Aktualita
Od 9. do 11. června 2023 proběhlo v prostorách SOUV-VVC, o.p.s. Nasavrky, finále soutěže žáků a žákyň starší kategorie soutěže Zlatá včela 2023. Soutěžilo 36 dětí, které se umístily na předních místech oblastních kol Zlaté včely, a tak se kvalifikovaly do finálového kola.
Aktualita
V sněmovní modlitebně se dnes konala ekumenická bohoslužba za přítomnosti předsedů České biskupské konference a Ekumenické rady církví Mons. Jan Graubnera a Mgr. Tomáš Tyrlíka. Při bohoslužbě budou uvedeni do služby dva sněmovní kaplani, a to kanovník Metropolitní kapituly u sv. Víta Mons. Milan Hanuš a Daniel Kvasnička, farář Církve bratrské.
Aktualita
V klášteře v Želivě se konal tradiční Manažerský večer zemědělců, potravinářů, venkova, lesnictví - dřevařství a samospráv Čech, Moravy a Slezska s koncertem.
Aktualita
V hotelu Corinthia se konalo neformální setkání u příležitosti 5 let Asociace podnikatelů v geomatice a uzákonění České komory zeměměřičů.
Aktualita
Na pozvání zemědělské společnosti Rozvodí, sro, jsem se zúčastnil Dne otevřených dveří Rozvodí Černov.
Aktualita
Na Žofíně se konala degustace sektů a vín z portfolia společnosti Bohemia Sekt.
Aktualita
V Poslanecké sněmovně se konala pod vedením provázet RNDr. Petr Kubala,předsedy představenstva Svazu vodního hospodářství ČR, konference Voda je život.
22. 5. 2023
Aktualita
V Martinickém paláci se konala galavečeře při příležitosti konání setkání pivovarníků v rámci světové konference Brewers Forum 2023.
Aktualita
Na Krajské úřadě v Jihlavě se konalo Krajské sdružení místních samospráv. https://www.smscr.cz/kraj-vysocina/kalendar-akci/krajske-shromazdeni-sms-cr-kraje-vysocina-3220_201cs.html